Prace ślusarskie

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie obróbki stali. Specjalizujemy się w produkcji elementów wykończeniowych i dekoracyjnych z wysokiej jakości stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Wykorzystywane przez nas materiały jak również technologia wykonania gwarantują, iż wszystkie nasze produkty są trwałe i charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki chemiczne i atmosferyczne. Ponadto podstawową cechą wyróżniającą nasze wyroby to wysoki standard ich wykonania.

Oferujemy wykonanie różnego typu balustrad:

– Balkonowe (tarasowe)
– Schodowe
– Podjazdy dla inwalidów
– Pochwyty ścienne

Na indywidualne zamówienie możemy wykonać wszelkie elementy ozdobne i wykończeniowe ze stali kwasoodpornej np. osłony, uchwyty, mocowania itp.

Oferujemy także różnego rodzaju zadaszenia wejść do budynków. Konstrukcje w całości wykonane są ze stali kwasoodpornej łączonej ze szkłem lub poliwęglanem, zgodnie z założeniami i projektem klienta.

Ponadto współpracujemy z wieloma zakładami produkcyjnymi, w szczególności z przemysłem spożywczym. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres konstrukcji ze stali kwasoodpornej:

– stoły ze stali kwasoodpornej,
– podesty nierdzewne,
– taśmociągi,
– zbiorniki kwasoodporne,
– różnego rodzaju stojaki.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Poszczególne wyroby wykonujemy według wytycznych klienta lub na podstawie otrzymanej dokumentacji.

 

Zapraszamy do kontaktu