Regeneracja obieraczek (ocieraczek)

Nasza firma od ponad 15 lat specjalizuje się w regeneracji powierzchni ściernych obieraczek do warzyw. Współpracujemy w tym zakresie zarówno z międzynarodowymi koncernami z branży spożywczej, które w swych procesach produkcyjnych wykorzystują przedmiotowe urządzenia jak również mniejszymi firmami zajmującymi się obieraniem i dostarczaniem świeżych warzyw i owoców.Wśród naszych klientów są także dystrybutorzy sprzętu gastronomicznego, indywidualni właściciele restauracji, szkoły i hotele.

Doświadczenie zdobyte przez lata pozwala nam oferować usługę na najwyższym poziomie. Regeneracja polega na usunięciu zużytej warstwy elektrokorundu i nałożeniu nowej, w sposób umożliwiający ponowne wykorzystanie urządzenia zgodnie z parametrami fabrycznymi.

Warto podkreślić, iż proces obierania jest procesem bardzo złożonym, gdyż na jego efektywność ma wpływ szereg czynników, takich jak wielkość ziarna ściernego, kształt obieraczek czy sposób i intensywność płukania w trakcie obierania. Mając na uwadze powyższe powinien on być szczególnie istotny dla firm produkcyjnych, gdyż ma znaczący wpływ na wielkość strat surowca, co bezpośrednio wpływa na koszty produkcji. W związku z powyższym nasza firma oferuje kompleksową usługę obejmującą doradztwo w przedmiotowym obszarze oraz pełen outsourcing w zakresie zapewnienia ciągłości działania tego procesu (tj. przeglądy okresowe urządzeń, naprawy, regenerację okładzin ściernych oraz wymianę zużytych obieraczek).

 

 DSC_0761 DSC_0758 obieraczka

 

Zapraszamy do kontaktu